Susisiekite su mumis

„LINAK®“ privatumo politika

 

Dėkojame, kad skaitote mūsų privatumo politiką. Vertiname jūsų privatumą ir šia privatumo politika norime jus informuoti apie tai, kokius asmens duomenis renkame, kaip ir kodėl renkame asmens duomenis, kaip juos galime naudoti, su kuo jais dalijamės ir kokios yra jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės.

Kad būtų paprasčiau, šią privatumo politiką suskirstėme į poskyrius pagal dažniausiai pasitaikančias sąveikas, kurias galite turėti su „LINAK“, kaip duomenų tvarkytoju / valdytoju. Jums gali būti taikomas daugiau nei vienas poskyris. Tokiais atvejais jums bus taikoma kiekviename poskyryje pateikta informacija.

Ši privatumo politika neapima asmens duomenų, susijusių su „LINAK“ darbuotojais, kandidatais į darbą, besinaudojančiais mūsų įdarbinimo portalu, ar kitais santykiais, kuriems taikomos atskiros privatumo politikos (kurios yra taikomos tuo konkrečiu atveju).

Maloniai prašome nesiųsti mums jokių neskelbtinų asmens duomenų, pavyzdžiui, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religija ar kitais įsitikinimais, sveikata, biometrinėmis ar genetinėmis savybėmis, teistumu ar naryste profesinėse sąjungose. Tokių duomenų iš jūsų nerinksime, nebent duosite mums sutikimą arba privalėsime rinkti tokius duomenis, kad įvykdytume teisinius reikalavimus.

Mūsų verslas ir su juo susijusios paslaugos bei susiję tinklalapiai nėra skirti ar sukurti taip, kad pritrauktų vaikus.

Kas mes esame?
„LINAK Group“ yra tarptautinė bendrovė, užsiimanti elektrinių linijinių pavarų sistemų projektavimu ir gamyba. „LINAK A/S“ yra įsikūrusi Guderup, Danijoje, ir per dukterines įmones arba platintojus yra atstovaujama daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. „LINAK“ grupės įmonių sąrašą rasite čia: „LINAK“ dukterinių įmonių ir platintojų visame pasaulyje sąrašą.

Šią svetainę kontroliuoja „LINAK A/S“. Daugeliu atvejų „LINAK A/S“ yra duomenų valdytojas, atsakingas už jūsų asmens duomenis. Jei jūsų duomenys renkami ar tvarkomi jums atliekant kliento ar rinkodaros medžiagos gavėjo vaidmenį, jūsų vietinė „LINAK“ dukterinė įmonė bus bendras duomenų valdytojas kartu su „LINAK A/S“.

Mūsų kontaktinė informacija pateikiama šios privatumo politikos pabaigoje.

 

Kas, kaip ir kodėl renka „LINAK“ asmens duomenis

 

Svetainės lankytojai
Kai lankotės mūsų svetainėje (-ėse), mes automatiškai renkame jūsų asmens duomenis. Renkamus asmens duomenis sudaro:

 • Jūsų IP adresas, operacinė sistema ir platforma, naršyklės tipas, naršymo veikla ir kiti duomenys apie tai, kaip sąveikaujate su mūsų svetaine, pavyzdžiui, paspaudimai ant „LINAK“ skelbimų prieš apsilankant mūsų svetainėje ir (arba) kontaktinės formos.
 • Duomenys, įvesti į mūsų kontaktų formas, pavyzdžiui, el. pašto adresas, vardas, pavardė, telefono numeris, geografinis regionas ir kita jūsų pateikta informacija apie užklausą.
 • Apklausos ir klientų pasitenkinimas, pavyzdžiui, atsakymai į apklausas.

Asmeninius svetainės lankytojų duomenis renkame naudodami slapukus, tokio rinkimo apimtis priklauso nuo to, ar sutinkate su atskirais slapukų tipais (rinkodaros, statistikos ir pageidavimų slapukais). Daugiau informacijos rasite mūsų slapukų deklaracijoje.

Naudojame interesais pagrįstą savo produktų reklamą. Jei lankydamiesi mūsų svetainėje sutinkate su „LINAK“ rinkodaros slapukais, galite matyti „LINAK“ reklamą įvairiose kitose platformose. Svetainės lankytojų asmens duomenis tvarkome toliau nurodytais tikslais:

 • Norėdami valdyti, tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainės ir paslaugų veikimą bei lankytojų patirtį.
 • Rinkti anoniminius atsiliepimus ir naudojimo duomenis, kad geriau suprastume svetainės lankytojus ir galėtume teikti geresnes ir pritaikytas svetainės paslaugas.
 • Saugumui didinti, galimoms nepageidaujamoms žinutėms blokuoti, klaidoms taisyti ir techninei priežiūrai atlikti.
 • Statistiniams duomenims kaupti.
 • Siekiant teikti asmeniškai pritaikytą reklamą (jei priimami rinkodaros slapukai). Mes ir mūsų reklamos partneriai naudojame socialinės žiniasklaidos stebėjimo priemones, pavyzdžiui, „Facebook Pixel“ ir „LinkedIn Pixel“.
 • Kad laikytumėmės teisinių įsipareigojimų, mums gali būti taikomi.

ReadMoreButton

 

Rinkodaros medžiagos gavėjai
Kai užsiregistruojate gauti „LINAK“ rinkodaros medžiagą, renkame asmens duomenis, kuriuos naudojame, kad galėtume jums teikti naujienas, informaciją, renginius ir pasiūlymus, siekdami pagerinti ir pritaikyti jūsų, kaip „LINAK“ rinkodaros medžiagos gavėjo, patirtį.

Be to, kai kuriose šalyse, remdamiesi galiojančiais vietos teisės aktais, galime siųsti jums rinkodaros medžiagą ir be jūsų pasirašytos tokios rinkodaros medžiagos, tačiau bet kuriuo metu galite atsisakyti tokios komunikacijos atsisakydami prenumeratos.

Šiais tikslais „LINAK“ renka ir tvarko šiuos asmens duomenis:

 • Asmens duomenis, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę ir pasirinktą kalbą.
 • Kontaktinius duomenis, pavyzdžiui, jūsų (darbo) adresas, geografinis regionas, telefono numeris ir el. pašto adresas.
 • Su darbu susijusią informaciją, pavyzdžiui, jūsų pramonės šaką, pareigas, darbdavį ir interesų sritis.
 • Informaciją apie sąveiką su jumis, pavyzdžiui, jūsų sutikimas gauti rinkodaros medžiagą, rinkodaros pastangų veiksmingumas, rinkodaros pageidavimai, produktų paieška ir interesai, informacija apie apsilankymus pardavimų vietose, renginius ar dalyvavimą mugėse.
 • Informaciją apie dalyvavimą loterijose ir konkursuose.
 • Veiklą atitinkamose trečiųjų šalių platformose, pavyzdžiui, socialinėje žiniasklaidoje (pagal jūsų sutikimus / nustatymus tokioje socialinėje žiniasklaidoje / sutikimą dėl slapukų).
 • Duomenis apie apklausas ir klientų pasitenkinimą, pavyzdžiui, atsakymai į apklausas (kai jie nėra anoniminiai), atsiliepimai, pateikti „LINAK“ arba „LINAK“ darbuotojams.
 • Rinkodaros paslaugų optimizavimas, pavyzdžiui, klientų poreikių analizė, kad būtų galima tikslingai nukreipti reklamą arba teikti jums informaciją apie papildomus produktus.
 • Palaikymo paslaugų optimizavimas ir plėtra.
 • Teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, rinkodaros ir duomenų apsaugos įstatymų, laikymasis.

ReadMoreButton

 

Klientai
Kai esate „LINAK“ klientas arba dirbate įmonėje, kuri yra „LINAK“ klientas, renkame asmens duomenis, kuriuos naudojame siekdami suteikti jums ir jūsų darbdaviui atitinkamą informaciją apie „LINAK“ ir „LINAK“ gaminius, tvarkyti užsakymus ir pretenzijas bei kitais su komerciniais santykiais susijusiais tikslais.

Šiais tikslais „LINAK“ renka ir tvarko šiuos asmens duomenis:

 • Asmeninius duomenis, pvz., jūsų vardas, pavardė ir kalba.
 • Kontaktinius duomenis, pavyzdžiui, jūsų darbo adresas, geografinis regionas, telefono numeris ir el. pašto adresas.
 • Su darbu susijusią informaciją, pavyzdžiui, jūsų pramonės šaką, pareigas, darbdavį ir interesų sritis.
 • Su pardavimais susijusią informaciją (tiek, kiek tokia informacija apima asmens duomenis), pavyzdžiui, susirašinėjimą el. paštu, informaciją apie pardavimų vizitus ir dalyvavimą „LINAK“ renginiuose, pirkimo / užsakymo informaciją apie vykdomus ir ankstesnius užsakymus, pasiūlymus, pristatymo adresus, nuolaidas ir paskatas.
 • Informaciją apie produktus (tiek, kiek tokia informacija apima asmens duomenis), pavyzdžiui, informacija apie produktus, duomenų lapai ir garantijos pretenzijos.
 • Su klientų aptarnavimu susijusią informaciją, pavyzdžiui, bendravimas el. paštu, skambučių pastabos ir kontaktų formose įvesta informacija.
 • Su klientu susijusią sandorių ir finansinę informaciją (tiek, kiek tokioje informacijoje yra asmens duomenų), pavyzdžiui, sąskaitų faktūrų duomenys, banko duomenys ir informacija apie kredito agentūras.
 • Duomenis, susijusius su vizitais į „LINAK“ (tiek, kiek juos pateikia arba organizuoja „LINAK“), pavyzdžiui, lankytojų registracija ir kelionės dokumentai.
 • Duomenis apie apklausas ir klientų pasitenkinimą (jei jie nėra anoniminiai), pavyzdžiui, atsakymai į „LINAK“ pateiktas apklausas ir atsiliepimai.

Pirmiau minėti asmens duomenys bus renkami tik tiek, kiek tai yra būtina ir susiję su kliento santykiais ir sąveika su „LINAK“. Paprastai jūsų duomenis renkame tiesiogiai iš jūsų arba jūsų darbdavio, kai šie duomenys pateikiami kaip produkto užsakymo dalis arba kitaip susiję su komerciniais santykiais.

Taikomus asmens duomenis naudojame siekdami užtikrinti individualizuotus santykius su klientais, remdamiesi jūsų pageidavimais ir sąveika su „LINAK“. Be to, taikomus asmens duomenis naudojame toliau nurodytais tikslais:

 • Ryšių su klientais valdymui, pavyzdžiui, nuolatinių ryšių su klientais stebėjimui, analizei, valdymui ir palaikymui.
 • Rinkodaros ir pardavimo veiklos optimizavimui.
 • Komunikacijos tikslais.
 • Sutartinių santykių su klientu planavimui, vykdymui ir valdymui.
 • Teisinių įsipareigojimų laikymasis, pavyzdžiui, susijusių su eksporto kontrole ir sankcijų tikrinimu.

ReadMoreButton

 

Korporacijos „LINAK“ skaitmeninių pasiūlymų naudotojai
„LINAK“ savo klientams siūlo įvairius skaitmeninius pasiūlymus, tai – programinės įrangos programos (programėlės), skaitmeninių produktų platformos ir kt.

Atkreipkite dėmesį, kad jei esate privatus / profesionalus „LINAK“ skaitmeninių pasiūlymų galutinis naudotojas, turėtumėte susipažinti su skyriumi, pavadintu „LINAK“ programinės įrangos programų (programėlių) galutiniai naudotojai. Skaitmeniniais pasiūlymais norime pasiūlyti geresnę klientų patirtį ir galimybes, susijusias su mūsų produktais. Kai kuriuose, bet ne visuose, šiuose skaitmeniniuose pasiūlymuose bus tvarkomi asmens duomenys. Kai kuriuose mūsų skaitmeniniuose pasiūlymuose duomenys saugomi ir apdorojami tik jūsų įrenginyje, todėl jais nebus dalijamasi su „LINAK“ ar kitomis trečiosiomis šalimis. Atitinkamo skaitmeninio pasiūlymo privatumo politikoje ir naudojimo sąlygose bus pateikta išsamesnė informacija apie taikomą duomenų tvarkymą atitinkamame skaitmeniniame pasiūlyme.

 • Surinkti asmens duomenys, be kita ko, gali apimti šias grupes:
 • Asmeniniai duomenys, pavyzdžiui, vardai ir pavardės, naudotojo ID / prisijungimo vardas, slaptažodis ir kalbos parinktys.
 • Kontaktiniai duomenys, pavyzdžiui, darbo adresas, telefono numeris, el. pašto adresas ir geografinė padėtis.
 • Skaitmeninio pasiūlymo naudojimas, pavyzdžiui, jūsų sąveika su funkcijomis, produkto prijungimas ir veikla, našumo ir diagnostikos duomenys bei statistika, įrenginio tipas, operacinė sistema, parinktys ir išsaugotos funkcijos.
 • Buvimo vietos duomenys (pvz., „Bluetooth®“ ryšiui).

Pirmiau minėti duomenys bus renkami tik tiek, kiek tai būtina ir susiję su jūsų naudojimusi mūsų skaitmeniniais pasiūlymais. Duomenys, kuriuos renkame, renkami tiesiogiai iš jūsų ir (arba) jums naudojantis mūsų skaitmeniniais pasiūlymais.

ReadMoreButton

 

Paskutiniai „LINAK“ skaitmeninių pasiūlymų naudotojai
„LINAK“ kartu su kai kuriais savo produktais siūlo skaitmeninius sprendimus, tokius kaip programinės įrangos programos, taikomosios programos (programėlės) ir skaitmeninių produktų platformos (toliau – skaitmeniniai pasiūlymai), kad galutiniai naudotojai galėtų naudotis geresne patirtimi. Kai kuriuose, bet ne visuose, šiuose skaitmeniniuose pasiūlymuose bus tvarkomi asmens duomenys.

Be to, kai kuriuose skaitmeniniuose pasiūlymuose duomenys saugomi ir apdorojami tik jūsų įrenginyje, todėl jais nebus dalijamasi su „LINAK“ ar kitomis trečiosiomis šalimis. Atitinkamo skaitmeninio pasiūlymo privatumo politikoje ir naudojimo sąlygose bus pateikta išsamesnė informacija apie taikomą skaitmeninio pasiūlymo duomenų tvarkymą.

Renkamus asmens duomenis gali sudaryti:

 • Asmeniniai duomenys, pavyzdžiui, vardai ir pavardės, naudotojo ID / prisijungimo vardas, slaptažodis ir kalbos parinktys.
 • Kontaktiniai duomenys, pavyzdžiui, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas ir geografinė padėtis.
 • Programėlės naudojimas, pavyzdžiui, jūsų sąveika su funkcijomis, produkto prijungimas ir veikla, našumo ir diagnostikos duomenys bei statistika, įrenginio tipas, operacinė sistema, parinktys ir išsaugotos funkcijos.
 • Buvimo vietos duomenys (pvz., „Bluetooth®“ ryšiui).

Pirmiau minėti duomenys bus renkami tik tiek, kiek tai yra būtina ir susiję su jūsų naudojimusi mūsų skaitmeniniais pasiūlymais. Duomenys, kuriuos renkame, renkami tiesiogiai iš jūsų ir (arba) jums naudojantis mūsų Skaitmeniniais pasiūlymais.

ReadMoreButton

 

Tiekėjai
Kai dirbate įmonėje, kuri yra „LINAK“ tiekėja, galime rinkti asmens duomenis mūsų verslo santykiams palaikyti.

Šiais tikslais „LINAK“ renka ir tvarko šiuos asmens duomenis:

 • Asmens duomenis, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę ir pasirinktą kalbą.
 • Kontaktinius duomenis, pavyzdžiui, jūsų darbo adresas, geografinis regionas, telefono numeris ir el. pašto adresas.
 • Su darbu susijusią informaciją, pavyzdžiui, jūsų pramonės šaką, pareigas ir darbdavį.
 • Su tiekėju susijusią informaciją (tiek, kiek tokia informacija apima asmens duomenis), pavyzdžiui, susirašinėjimą el. paštu, informaciją apie gaminius, informaciją apie užsakymus ir garantinius reikalavimus.
 • Tiekėjo sandorių ir finansinę informaciją (tiek, kiek tokia informacija apima asmens duomenis), pavyzdžiui, sąskaitų faktūrų duomenys, banko duomenys ir informacija apie kredito agentūras.

Pirmiau minėti duomenys bus renkami tik tiek, kiek tai būtina ir svarbu mūsų verslo santykiams ir jūsų bendravimui su „LINAK“. Paprastai jūsų duomenis renkame tiesiogiai iš jūsų arba jūsų darbdavio, kai šie duomenys pateikiami kaip produkto užsakymo dalis arba kitaip susiję su komerciniais santykiais.

Taikomus asmens duomenis naudojame kasdieniam mūsų komercinių santykių vykdymui, tai apima, bet neapsiriboja:

 • planavimą, administravimą ir sąskaitų faktūrų tvarkymą.
 • Užtikrinti teisinės atitikties reikalavimus, pavyzdžiui, susijusius su eksporto kontrole ir sankcijų tikrinimu.
 • Sutartinių įsipareigojimų valdymui ir vykdymui užtikrinti.

ReadMoreButton

 

Asmens duomenų tvarkymo teisiniai pagrindai
„LINAK“ tvarkys asmens duomenis tik siekdama teisėto tikslo ir su sąlyga, kad tokiam tvarkymui yra teisinis pagrindas. Tokie teisiniai pagrindai yra šie:

 • Jūsų sutikimas tvarkyti duomenis.
 • Tvarkymas yra būtinas sutarčiai vykdyti.
 • Duomenis tvarkyti būtina, kad būtų laikomasi teisinės (-ių) prievolės (-ių), kuri (-ios) taikoma (-os) „LINAK“.
 • Duomenys tvarkomi remiantis teisėtais interesais, o toks tvarkymas yra ribotas ir nedaro jums žalos.
 

Kam dalijamės asmens duomenimis
„LINAK“ gali dalytis jūsų asmens duomenimis, kai tai būtina pirmiau aprašytais tikslais. Asmens duomenimis galime dalytis toliau nurodytais būdais:

 • „LINAK“ grupėje.
 • „LINAK“ verslo partneriams, pavyzdžiui, pardavimo ir rinkodaros partneriams, skaitmeninių pasiūlymų ir daiktų interneto partneriams, logistikos partneriams ir kt.
 • IT paslaugų teikėjai ir duomenų tvarkytojai, veikiantys „LINAK“ vardu, tokiais tikslais kaip prieglobos paslaugos, IT palaikymas, debesijos paslaugos ir kt.
 • „LINAK“ konsultantai ir patarėjai.
 • Kitos įgaliotos trečiosios šalys, kurioms gali prireikti susipažinti su asmens duomenimis arba juos saugoti, kaip to reikalauja ar leidžia galiojantys teisės aktai.

„LINAK“ niekada neparduos jūsų asmens duomenų ir sąmoningai neskirs jų neįgaliotoms trečiosioms šalims.

 

Socialinės žiniasklaidos platformos
Siekdami optimizuoti savo veiklą socialinės žiniasklaidos platformose, naudojame tokius įrankius kaip „Lead Ads“ ir „Facebook Custom Audiences“, t. y. mokame platformoms už tai, kad jos padėtų mums surasti tinkamus asmenis, į kuriuos galėtume nukreipti savo reklamą ir kitą rinkodaros turinį. Tikslinimui naudojamus kriterijus nustato arba „LINAK“, arba socialinės žiniasklaidos platforma. Tokie remiami ir tiksliniai skelbimai pažymėti žyma „Sponsored‘. Jei sąveikaujate su mūsų pranešimais, mes tai pažymėsime.

 

Asmens duomenų perdavimas
Tam tikrais atvejais jūsų asmens duomenys gali būti perduodami kitoje šalyje. Perduodami duomenis į kitą šalį, labai rūpinamės, kad būtų laikomasi galiojančių duomenų apsaugos įstatymų ir kitų vietos reikalavimų.

 

Profiliavimas
Jeigu esame teisiškai įgalioti, galime naudoti profiliavimą, kad galėtume jums pateikti asmeniškai pritaikytą turinį ir sąveiką. Tai gali būti, be kita ko, personalizuotos reklamos ir kita rinkodaros medžiaga, kuri, mūsų manymu, jus sudomins.

Kiek įmanoma, atlikdami analizes ir rengdami statistiką, duomenis anonimizuosime ir apibendrinsime.

 

Asmens duomenų saugojimas
„LINAK“ asmens duomenis saugome tik tiek laiko, kiek pagrįstai reikia tikslui, kuriam jie buvo surinkti, pasiekti, ir niekada ne ilgiau, nei nustatyta galiojančiuose teisės aktuose. Tam tikrais atvejais „LINAK“ gali tekti saugoti duomenis ilgiau nei būtina tikslui, kuriam jie buvo surinkti, kad būtų laikomasi teisinių saugojimo reikalavimų. Kai kuriais atvejais mes saugome duomenis anonimine forma statistikos tikslais, o ne juos ištriname.

 

Kaip saugome jūsų duomenis
Mes įgyvendinome tinkamas technines ir operacines saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar tyčinio manipuliavimo, praradimo, sunaikinimo ar neįgaliotų asmenų prieigos prie jų. Mūsų saugumo priemonės yra reguliariai peržiūrimos, pavyzdžiui, siekiant atsižvelgti į naujas technologijas.

Įgyvendinome rašytines asmens duomenų apsaugos procedūras ir procesus bei reguliariai mokome savo darbuotojus duomenų apsaugos klausimais.

 

Jūsų teisės
Turite tam tikras teises, susijusias su mūsų tvarkomais asmens duomenimis. Tai apima:

 • Galite turėti teisę gauti patvirtinimą, ar su jumis susiję asmens duomenys yra tvarkomi, ir, jei taip yra, prašyti leisti susipažinti su asmens duomenimis. Tačiau šiai teisei taikomi įstatyminiai apribojimai, t. y. ji nėra absoliuti.
 • Galite turėti teisę nesutikti, kad būtų renkami ir toliau tvarkomi jūsų asmens duomenys, jei toks tvarkymas nėra pagrįstas teisiniu reikalavimu arba nėra būtinas dėl kitų priežasčių.
 • Gavusi prašymą, „LINAK“ ištrins arba ištaisys bet kokią netikslią ar neteisingą informaciją.
 • Jei davėte sutikimą, kad „LINAK“ tvarkytų asmens duomenis, galite bet kuriuo metu atšaukti šį sutikimą, kuris galioja ateityje. Toks atšaukimas neturės įtakos duomenų tvarkymo iki jūsų sutikimo atšaukimo arba tvarkymo, grindžiamo kitu teisiniu pagrindu nei sutikimas, teisėtumui.
 • Jūs turite teisę gauti su jumis susijusius asmens duomenis, kuriuos mums pateikėte, susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu ir turite teisę perduoti šiuos duomenis kitam subjektui.
 • Jei manote, kad jūsų asmens duomenis tvarkome arba tvarkėme neteisėtai, galite pateikti skundą Danijos duomenų apsaugos priežiūros institucijai (Datatilsynet), Carl Jacobsens Vej 35, 2500 Valby, tel. +45 33 19 32 00 ir dt@datatilsynet.dk, arba atitinkamai vietos priežiūros institucijai.

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar jūsų asmens duomenų tvarkymo arba norėtumėte pasinaudoti bet kuria iš čia nurodytų teisių, galite susisiekti su mumis čia arba tel. +45 73 15 15 15.

 

Mūsų pašto adresas techniniams klausimams:
„LINAK A/S“
Smedevænget 8, Guderup
DK-6430 Nordborg, Danija
Att. Data Protection Manager

Mūsų pašto adresas redakcijos užklausoms yra:
LINAK OY
Äyritie 24
FI-01510 Vantaa, Suomija
Att. Data Protection Responsible

Pakeitimai:
Retkarčiais galime keisti šią privatumo politiką. Visi atnaujinimai ir pakeitimai bus įkeliami į mūsų svetainę.

Paskutinį kartą atnaujinta:
2022 m. kovas