Susisiekite su mumis

Sunkius, didelių gabaritų ir sunkiai pasiekiamus krovinius pavaros gali pakelti, reguliuoti, pakreipti, stumti ir traukti vienu mygtuko paspaudimu.

Pavaros judesį galima tiksliai reguliuoti ir nustatyti jo padėtį. Kadangi pavara yra savaime užsifiksuojanti, judesiui sustojus, pavara lieka toje pačioje vietoje, kol vėl bus varoma. Linijinės pavaros yra efektyvios ir ilgaamžės, joms beveik nereikia techninės priežiūros.

Elektrines pavaras galima labai lengvai įrengti, lyginant jas su hidraulinėmis ar pneumatinėmis, jos užima mažiau vietos, nes nereikia siurblių ar žarnų.

Galimybė realiuoju laiku sužinoti pavaros padėtį per padėties nustatymo ryšio modulį ir pagal tai reguliuoti judesį paverčia šiuos įtaisus puikiu funkciniu sprendimu įvairiausiems prietaisams ir taikymams.

„LINAK®“ elektrinės linijinės pavaros turi nuolatinės srovės variklį, pavarą, PCB plokštę ir srieginį veleną su veržle. Kai kurios pavaros taip pat turi stabdį ir sankabą. Visą „LINAK“ pavaros sistemą sudaro bent viena linijinė pavara, variklio valdiklis ir valdiklis, reguliuojantis pavaros judėjimą.

„LINAK“ aktuatoriai pavarų sukuriama trauka svyruoja nuo 200 iki 15 000 niutonų.