Susisiekite su „LINAK“ - Kaip galime pagerinti jūsų gyvenimą?

Praneškite mums, ko jums reikia. Naudokitės toliau pateikta forma ir pagreitinkite procesą ieškodami tinkamo asmens, kuris atsakytų į jūsų klausimus. Prašau parašyti angliškai.
Ištaisykite šias klaidas:
*
*
*
*
*
 *
*
*
*

Nežinome, kas nutiko, bet tai išsiaiškinsime.

Mūsų pagalbos komandai siunčiamas el. laiškas.

Privatumo politika
„LINAK“ gali naudoti pateiktą informaciją, kad susisiektų su jumis dėl mūsų įmonės ir produktų. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą ir būti pašalintas iš mūsų duomenų bazės. Plačiau skaitykite mūsų privatumo politikoje.

LINAK OY

„LINAK OY“ buvo įsteigta 1996 m. Suomijoje kaip šeimos valdomos Danijos pavarų gamintojos „LINAK A/S“ dukterinė įmonė. Šiandien 100 % mūsų akcijų vis dar priklauso „LINAK A/S“. Mūsų buveinė kelis kartus keitėsi toje pačioje teritorijoje Vantaa mieste netoli Helsinkio. Mūsų kelionės pradžioje pagrindinė mūsų veikla buvo susijusi su ligoninių lovų reguliavimo sistemomis. Mūsų pardavimo rinka iš pradžių buvo tik Suomijos rinka, tačiau kiek vėliau ji išsiplėtė ir apėmė Baltijos šalis bei Rusiją.

Verslui išsiplėtus 2008 m. vėl persikėlėme į tą pačią verslo parko teritoriją, kurioje 1996 m. pradėjome veiklą. Tuo pačiu metu nutraukėme vietinio sandėlio veiklą ir pradėjome tiesiogiai iš Danijos gabenti prekes savo klientams. Šiandien mūsų biuras yra tame pačiame rajone netoli Helsinkio oro uosto.

Šiuo metu „LINAK OY“ rūpinasi „LINAK Group“ pardavimo ir rinkodaros veikla Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Mūsų pardavimų inžinieriai ir techninės pagalbos specialistai padeda klientams spręsti techninius uždavinius ir siūlo tinkamiausius linijinių pavarų ir kėlimo kolonų sprendimus.

 

LINAK OY
Äyritie 24
FI-01510 VANTAA
FINLAND

linak fi office

LINAK OY