Susisiekite su mumis

„MEDLINE®“ ir „CARELINE®“ tiekia pavarų sistemas ligoninėms ir sveikatos priežiūros sektoriui, „DESKLINE®“ gamina keliamąsias kolonėles reguliuojamo aukščio baldams, „HOMELINE®“ pavaros naudojamos komfortiškose namų lovose ir pjedestaluose, kad jos būtų patogios, o „TECHLINE®“ pavaros naudojamos gamyboje ir pramonėje. 

MEDLINE“ ir „CARELINE“ didina pacientų ir sveikatos priežiūros specialistų komfortą naudojant ligoninių bei medicinos įrangos pavaros sistemas, o naujoviškos, patikimos ir saugios didelės keliamosios galios pavaros judėjimą dar labiau pagerina. Šios sistemos palengvina sveikatos priežiūros specialistų, kasdien susiduriančių su sunkiais ar nejudriais pacientais, darbą. „LINAK“ pavarų galima rasti ligoninių lovose, pacientų keltuvuose, odontologų kėdėse, vonios kambario keltuvuose ir neįgaliųjų vežimėliuose.

DESKLINE“ turi reguliuojamo aukščio baldams skirtas kėlimo stulpų sistemas, kurios lengvai prisitaiko prie kiekvieno jas naudojančio žmogaus. Galimybė reguliuoti tokius baldus, kaip biuro stalai ir stalai, suteikia daugiau komforto ir geresnę ergonomiką, jau nekalbant apie geresnes darbo sąlygas. „DESKLINE“ sistemos gali būti naudojamos darbo aukščiui keisti biuruose, gamybinėse patalpose, virtuvėse ir daugelyje kitų sričių.

HOMELINE“ pavaros sprendimai sukuria patogų judėjimą įvairiuose laisvalaikio įrenginiuose, pavyzdžiui, komfortiškose lovose, atsilenkiančiuose krėsluose ir sofose.

Mūsų kompaktiški sprendimai leidžia geriau reguliuoti baldus, o jų naudojimas yra intuityvesnis. Vartotojų dėmesys sukasi apie poilsio ir atsipalaidavimo po ilgų darbo valandų svarbą ir padidėjusio komforto teikiamą malonumą.

„HOMELINE“ puikiai pritaikoma klientams, kad jų vizijas paverstų realybe, gamindama tvirtas ir patikimas sistemas, užtikrinančias aukštą komforto lygį.

TECHLINE“ gamina pavaras, skirtas patikimai ir tiksliai judinti įrangos dalis tokiose srityse kaip žemės ūkio technika – net ir ekstremaliomis sąlygomis. „TECHLINE“ pavaros gali atlaikyti atšiaurią aplinką ir sudėtingas sąlygas bet kokiu oru. Jos taip pat skirtos statybų mašinoms, laivų įrangai ir ūkių vėdinimo sistemoms, o jų tikslus judėjimas padeda padidinti saulės kolektorių apvijos sistemos efektyvumą. „TECHLINE“ glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kurdama nestandartines sistemas, kad rastų optimalų sprendimą, atitinkantį skirtingus poreikius ir specifikacijas. Tai leidžia „TECHLINE“ pavaroms papildyti klientų gaminius ir mašinas, kad jie įgytų konkurencinį pranašumą.